DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN UŞAK, KÜTAHYA VE AFYON İL DİVAN TOPLANTILARI YAPILDI

BÜRO MEMUR-SEN UŞAK, KÜTAHYA VE AFYON İL DİVAN TOPLANTILARI YAPILDI


Uşak, Kütahya ve Afyon il divan toplantılarına katılan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, “Yerinde oturmakla kamu çalışanlarının sorunları çÖzülmez. Türkiye’nin dÖrt bir yanını gezerek çalışanların sorunlarını yerinde dinliyoruz. İşimiz hizmet, gücümüz kamu çalışanları” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Genel Teşkilat Sekreteri Sait İnan ile birlikte Uşak, Kütahya ve Afyon il divan toplantılarına katıldı.

Genel Başkan Yusuf Yazgan’ın ilk durağı Uşak oldu. Uşak Öğretmenevi’nde yapılan il divan toplantısına katılan Yusuf Yazgan, sendikal çalışmalar hakkında şube yÖnetimine ve sendika üyelerine bilgi verdi. Genel başkan Yazgan, 1995 yılında bir tohum olan Büro Memur-Sen’in şimdi koca bir çınara dÖnüştüğünü sÖyledi. Tüm zorluklara ve engellemelere rağmen Büro Memur-Sen’i büyültmeye devam ettiklerini belirten Yusuf Yazgan, bu yıl alınan yetkinin artık bırakılmayacağını vurguladı.

Büyümelerindeki en büyük etkenin kuruldukları günden itibaren sadece kamu çalışanlarına hizmet ve onların hakkı için mücadele etmek olduğunu kaydeden Yazgan, “Şimdiye kadar kamu çalışanları için birçok kazanıma imza attık, birçok sorunu çÖzüme kavuşturduk. Yerinde oturmakla kamu çalışanlarının sorunları çÖzülmez, kazanımlar elde edilmez. Biz bunun bilinciyle hareket ediyoruz ve Türkiye’nin dÖrt bir yanını gezerek çalışanların sorunlarını yerinde dinliyoruz. Sorurları gerek olduğu ilde, gerekse Ankara’daki kurum merkezlerinde yaptığımız gÖrüşmelerle çÖzüme kavuşturmaya çalışıyoruz” dedi.

Amaçlarının kamu çalışanlarının en iyi hakka sahip olması olduğunu vurgulayan Yazgan, “Hizmet kolumuzda 50’ye yakın kurum var. Her kurum için ayrı ayrı çalışma yaparken tüm kamu çalışanlarını ilgilendiren konular hakkında da girişimlerimizi sürdürüyoruz. Şimdiye kadar birçok kurumdaki sorunları çÖzdük ve kamu çalışanları adına kazınmalara imza attık. Şimdiye kadar elde ettiğimiz kazanımlar, kamu çalışanlarının bize verdiği genel yetki ile daha da artacak. ‘İşimiz hizmet, gücümüz kamu çalışanları’ sloganıyla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, Uşak il divan toplantısının ardından Kütahya ve Afyon’a geçti. Kütahya ve Afyon il divan toplantılarına katılan Yusuf Yazgan, kamu çalışanlarının sorunlarını yerinde dinledi. ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans