DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN TÜİK’TE ATILIMDA

BÜRO MEMUR-SEN TÜİK’TE ATILIMDA


TüİK KİK Toplantısı YapıldıTüİK’te çalışan personelin sendikamıza olan teveccühü ile TüİK’te yetki bayrağını ele alan sendikamız heyecan ve aşkla TüİK çalışanlarının refahı ve mutluluğu için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. TüİK personelinin sorunlarını en aza indirmek için dÖrt koldan faaliyet yürüten sendikamız bugün TüİK’teki çalışmalarına güç katacak Önemli bir açılış yaptı.

Büro Memur-Sen TüİK İşyeri Temsilciliği Odası’nın açılışı alkışlar eşliğinde gerçekleştirildi. Büro Memur-Sen’in TüİK’te yapacağı hizmetlerde ana merkez olacak ve TüİK personelinin gücüne güç katacak olan odanın açılış kurdelesini Genel Başkan Yusuf Yazgan kesti.

TüİK’teki üyelerimizin büyük ilgi gÖsterdiği açılışta herkesin ortak dileği odamızın hayırlı ve uğurlu olmasıydı. Açılışta ilk sÖzü Ankara 2 Nolu Şube YÖneticilerinden Ömer ünal yaptı. Kararlı ve azimli çalışmasıyla sendikamızın TüİK’te başarıyı yakalamasında çok Önemli katkılar sağlayan ünal, elde edilen başarının asıl sahibinin Büro Memur-Sen’e gÖnül veren ve güvenen üyelerimiz olduğunu vurguladı. 

TüİK’teki üyelerimize verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini sunan ünal’ın ardından konuşan Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Yüksel, TüİK KİK Toplantısı’nda TüİK çalışanlarının yüzünü güldürecek Önemli kazanımlar sağladıklarını belirtti.

TüİK’teki başarının birliktelikten gelen güçten kaynaklandığını vurgulayan Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi ise TüİK’teki ortak hareket bilinci ve beraberlik sayesinde bütün sorunların aşılacağını belirtti.

Açılışta son sÖzü Genel Başkan Yusuf Yazgan sÖyledi.Büro Memur-Sen’in temelinde sevgi ve hizmet olduğunu belirten Yazgan, Büro Memur-Sen’e güvendikleri ve destek oldukları için TüİK çalışanlarına teşekkür etti. TüİK’teki 4/C’li çalışanların büyük bir mağduriyet içinde olduğunu çok iyi bildiklerini vurgulayan Yazgan, sendikamızın temel hedefinin bu mağduriyete son vermek olduğunu belirtti.

Tüm 4/C’li personelin kadroya geçirilmesinin sendikamızın temel amacı olduğunu belirten Yazgan, bunu gerçekleştirmek için çabaladıklarını ifade etti. Yazgan, Memur-Sen Konfederasyonu ve Büro Memur-Sen olarak hükümet nezdinde 4/C’lilerin kadroya geçirilmesi için her türlü girişimin sürdüğünü kaydetti.

Memur-Sen’in evet dediği anayasa referandumunun kabul edilmesiyle tüm kamu çalışanlarının toplu sÖzleşme hakkı kazandığını hatırlatan Yazgan, toplu sÖzleşme ile 4/C’lilerin sorunlarının daha rahat aşılacağını belirtti.İşyeri Temsilciliği Odası sayesinde sendikamızın TüİK’te çalışmalarını daha da büyüterek yürüteceğini vurgulayan Yazgan, Büro Memur-Sen İşyeri Temsilciliği Odası’nın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

TüİK KİK Toplantısı Yapıldı
Sendikamız TüİK çalışanlarının yararına olan bir KİK Toplantısı gerçekleştirdi. KİK Toplantısında TüİK çalışanlarını sevindirecek kararların alınmasını sağlayan sendikamız başarılı hizmetlerini karalılıkla sürdürmeye devam edecektir. KİK Toplantı Tutanağı aşağıdaki linkte yer almaktadır.

TüİK KİK Toplantı Tutanağı İçin Tıklayın


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans