DUYURULAR
Büro Memur-Sen, Kocaeli, Düzce ve Kırıkkale’de Kamu Görevlileriyle Buluştu

Büro Memur-Sen, Kocaeli, Düzce ve Kırıkkale’de Kamu Görevlileriyle Buluştu


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sezayi Soysal, Kocaeli, Düzce ve Kırakkale’de kamu görevlileriyle bir araya gelerek onların sorunlarını yerinde dinledi. Soysal, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini kurum yöneticilerine iletti.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sezayi Soysal, Kocaeli ve Düzce’de kamu görevlileriyle buluştu. Genel Başkan Yardımcısı Sezayi Soysal’ın ilk durağı Kocaeli oldu. Genel Başkan Yardımcısı Soysal, Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada kamu görevlileriyle bir araya gelen Sezayi Soysal ve beraberindeki heyet, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Soysal, kamu görevlilerinin ardından Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Musa Aydemir’i makamında ziyaret ederek kamu görevlilerinin sorunlarını ve taleplerini iletti.

Soysal ve beraberindeki heyet, Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nün ardından Defterdarlık, TÜİK, ve Vergi Dairesini de ziyaret ederek kamu görevlileriyle buluştu. Kamu görevlilerinin sorunlarını ve taleplerini not alan Soysal, beraberindeki heyetle birlikte Kocaeli Defterdarı Dursun Ali Özel, TÜİK Bölge Müdürü Zeki Bostancı ve Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun’la görüştü.

KAMU GÖREVLİLERİMİZİN SESİ VE SÖZCÜSÜYÜZ

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Soysal’ın kurum ziyaretleri sırasında çok sayıda kamu görevlisi genel yetkili sendika Büro Memur-Sen’e üye oldu.  Büro Memur-Sen’e katılan yeni üyelere teşekkür eden Genel Başkan Yardımcısı Soysal, “Yetkili ve etkili sendikamıza yeni katılan tüm kamu görevlilerimize teşekkür ediyorum. Büro Memur-Sen çatısı altında bulunmak bir ayrıcalıktır. Kamu görevlilerimizin sesi ve sözcüsü olan sendikamız yeni üyeleriyle gücüne güç katmaktadır. Daha güçlü olmalıyız ki kamu görevlilerimizin sesini daha gür duyuralım, kamu görevlilerimizin hakları için daha etkin mücadele edelim. Sendika olarak bizler, kamu görevlilerimizden aldığımız gücü yine kamu görevlilerimiz için kullanmaktayız. Çünkü bizim ana ilkemiz kamu görevlilerimizin en iyi haklara sahip olmasıdır. Bu bilinçle hareket ederek yaptığımız görüşmelerde ve hukuki alanda kamu görevlilerimizin haklarını savunuyor ve mücadele ediyoruz. Toplu sözleşmede elde ettiğimiz kazanımlarla hiçbir zaman yetinmedik. Yeni kazanımlar için var gücümüzle mücadele etmeye devam ediyoruz. Bu mücadelede sendikamızın gücüne güç katan tüm üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Sezayi Soysal, kurum ziyaretlerinin ardından Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Şafak Akdeniz, Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler ve şube yönetim kurulu üyeleriyle teşkilat çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

DÜZCE’DEKİ KURUMLARA ZİYARET

Soysal, Kocaeli’nin ardından Düzce’ye geçti. Genel Başkan Yardımcısı Soysal, Düzce Şube Başkanı Mahmut Gazi Yılmaz ve şube yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Düzce Defterdarlığı’ndaki kamu görevlilerini ziyaret etti. Sezayi Soysal ve beraberindeki heyet, kamu görevlilerinin ardından Düzce Defterdarı Ali Aykaş’la görüşerek kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Soysal’ın Düzce Defterdarlığı ziyareti sırasında da çok sayıda kamu görevlisi Büro Memur-Sen’e üye oldu.

DÜZCE’NİN ARDINDAN KIRIKKALE

Genel Başkan Yardımcısı Sezayi Soysal, Düzce’nin ardından ise Kırıkkale’ye geçerek Kırıkkale Şube Başkanı Ali Toprak’la birlikte Kırıkkale Defterdarlığı’nı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Soysal burada kamu görevlileriyle sorun ve talepler üzerine bilgi alışverişinde bulundu. Sorunları ve talepleri not alan Soysal, beraberindeki heyetle birlikte Kırıkkale Defterdarı Veysi Şahin ile görüştü. Soysal, defterdarlıktaki kamu görevlilerinin sorunlarını Defterdar Veysi Şahin’e iletti.

Soysal’ın Kırıkkale Defterdarlığı ziyaretinde de çok sayıda kamu görevlisin Büro Memur-Sen’e üye oldu. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans