DUYURULAR
Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube’nin Yeni Hizmet Binası Açıldı

Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube’nin Yeni Hizmet Binası Açıldı


Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube’nin yeni hizmet binası Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Yılancı’nın katıldığı törenle açıldı.

Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube’nin yeni hizmet binası törenle açıldı. Hizmet binasının açılış kurdelesi Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Yılancı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler tarafından kesildi.

Törende konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, Memur-Sen'in Türkiye'nin en büyük emek hareketi olduğunu belirtti. Memur-Sen’in bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Yalçın, “Yeni hizmet binalarımızda kaliteli hizmetler üreterek hem üyelerimize hem de ülkemize birçok alanda katkıda bulunmayı sürdüreceğiz. Memur-Sen kurulduğu günden bugüne kadar, sendikacılığa yeni bir soluk kazandırmanın gayesi ve gayreti içerisinde olmuştur. Sendikacılığın kitaptaki yerini sorgular durumdan bugün sendikacılığın kitabını yazar noktaya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu niyetin hayır olmasından kaynaklanıyor. Şimdi bu başarıyı daha ileriye taşımalıyız” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yılancı ise Büro Memur-Sen’in şube hizmet binalarıyla gücüne güç kattığını kaydetti. Büro Memur-Sen’in ülke genelinde teşkilatlanan koca bir çınar olduğunu ifade eden Metin Yılancı, “Kamu görevlilerimizden ve teşkilatımızdan aldığımız gücü yeni kazanımlar üretmek ve sendikamızı daha iyi noktalara taşımak için kullanıyoruz. Bizler hizmet sendikacılığı yapıyoruz. Amacımız, kamu görevlilerimizin en iyi şartlarda görev yapmasıdır.  Yeni açılan şube hizmet binamızda kamu görevlilerimize, milletimize ve ülkemize hizmet edecektir. Burada yeni çalışmalar yapacak, kamu görevlilerimizin sorunları çözüme kavuşturulacaktır” dedi.

Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Güler de açılış törenine katılan herkese teşekkür ederek yeni hizmet binasının kapısının tüm üyelere ve kamu görevlilerine açık olduğunu belirtti. Fırat Güler, yeni hizmet binasıyla şubeyi daha ileriye taşıyacaklarını kaydetti.

Törene Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Yılancı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler’in yanı sıra Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, Memur-Sen İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, Büro Memur-Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Büro Memur-Sen Gebze Şube Başkanı Carullah Recai Er, Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans