DUYURULAR
Büro Memur-Sen, Kamu Görevlileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

Büro Memur-Sen, Kamu Görevlileriyle Buluşmaya Devam Ediyor


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan ve Feyim Bingöl, Burdur’da bir araya geldikleri kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini dinledi.

Genel yetkili sendika Büro Memur-Sen, kamu görevlilerinin sorun ve taleplerini yerinde dinmeye devam ediyor. Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan ve Feyim Bingöl, Burdur’da kamu görevlileriyle buluştu. Burdur Şube Başkanı Ramazan Şencan ve şube yönetim kurulu üyelerinin eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Bekir Turhan, Burdur Adliyesi, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Defterdarlık ve İşkur İl Müdürlüğü'nü ziyaret ederek kamu görevlileriyle görüştü. Büro Memur-Sen heyeti, kamu görevlilerinin sorunlarını dinledi ve taleplerini aldı. Heyet, sorunların ve taleplerin takipçisi olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yılancı, “Bizim için kurum ayrımı yoktur. Hangi kurumda çalışırsa çalışsın tüm kamu görevlilerimiz bizler için önemli ve değerlidir. Biz hizmet sendikacılığı yapıyor, tüm kurumlardaki kamu görevlilerimizin en iyi şartlarda çalışması için mücadele ediyoruz. Bu güne kadar sayısız kazanıma imza attık, sorunu çözüme kavuşturduk. Bundan sonrada emek ve ekmek mücadelemiz arasız devam edecek” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Turhan ise, “Her zaman birlikten doğar. Hak mücadelemizde de kamu görevlilerimiz birlik olmalı, gücünü genel yetkili sendikamız Büro Memur-Sen’de birleştirmelidir. Çünkü toplu sözleşme masasına hizmet kolumuzdaki kamu görevlilerimizi temsilen bizler oturuyoruz. Toplu sözleşme ne kadar güçlü oturursak, kazanım sayımız da aynı oranda fazla olacaktır. 3’üncü dönem toplu sözleşmede 213 kazanım elde ettik. Kamu görevlilerimizin bizlere artan desteği ile bu yıl yapılacak olan 4’üncü dönem toplu sözleşmede daha fazla kazanıma imza atacağız” diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Feyim Bilgöl de kamu görevlileriyle buluşmaya ve onların hizmetinde olmaya devam edeceklerini söyledi. Bingöl, "Bizim amacımız kamu görevlilerimize hizmet etmek. Kamu görevlilerimizden aldığımız gücü yine onlar için, milletimiz için ve ülkemiz için harcıyoruz" şeklinde konuştu.

Genel Başkan Yardımcılarının ziyaretleri sırasında çok sayıda kamu görevlisi hak mücadelesine destek vermek için Büro Memur-Sen’e üye oldu. Yeni üyelerin formlarını Genel Başkan Yardımcıları imzaladı.

Büro Memur-Sen heyeti, kamu görevlilerinin ardından Burdur SGK İl Müdürü Bayram Balban, Vergi Dairesi Müdürü Uğur İnal ve İşkur İl Müdürü Ramazan Erdim'i ziyaret ederek kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans