DUYURULAR
Büro Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı, Karadağlı Oldu

Büro Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı, Karadağlı Oldu


Büro Memur-Sen Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkanı, Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Figen Karadağlı oldu. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, görev yazısını Figen Karadağlı’ya teslime ederek görevinin hayırlı olmasını diledi.

Büro Memur-Sen Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkanı Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Figen Karadağlı oldu. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Figen Karadağlı’ya görev yazısını kendi teslim etti. Genel Başkan Vecdi Yanbaz’a, Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Bekir Turhan, Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler ve şube yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ

Karadağlı’ya görevinin hayırlı olmasını dileyen Genel Başkan Yanbaz, “Genel Merkez Kadınlar Komisyonumuzu daha aktif hale getirmek için çalışıyoruz. Kadınlar Komisyonumuz, kadın kamu görevlilerinin sorunlarını yakından takip edecek, sorunu olan kamu görevlilerimizle birebir ilgilenecek. İnanıyorum ki, Figen Karadağlı Hanımın yapacağı çalışmalarla Kadınlar Komisyonumuzu daha ileriye taşıyacak. Bizler de genel merkez yönetim kurulu üyeleri olarak gereken desteği her zaman vereceğiz” dedi.

SORUNLARI YAKINDAN TAKİP EDECEĞİZ

Kadınlar Komisyonu Başkanı Karadağlı ise, Genel Başkan Vecdi Yanbaz’a teşekkür etti. Karadağlı, “Toplumun temel taşı kadınlardır. Kadınların sorunları aslında tüm toplumun sorunudur. Büro Memur-Sen olarak, kadınlarımıza ve kadın kamu görevlilerimizle yakından ilgileneceğiz. Kadın kamu görevlilerimizin sorunlarını ve taleplerini yakından takip edeceğiz. Genel merkezimiz aracılığıyla sorunları ve talepleri ilgili makamlara taşıyacak, sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlayacağız” diye konuştu.

BÜRO MEMUR-SEN’DE TOPLANTI

Diğer taraftan Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Habibe Öcal, Büro Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Figen Karadağlı ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların kadınlar komisyonu başkanları Büro Memur-Sen Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Kadınlar komisyonları toplantıda kadınların sorunları, sorunların çözüm yolları, kadınların toplumsal hayatta daha aktif hale getirilmesi üzerine bilgi alışverişinde bulundular. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yanbaz ve Genel Başkan Yardımcısı Yılancı da kadın komisyonlarını toplantıda yalnız bırakmadı. Genel Başkan vecdi yanbaz, kadınlar komisyonlarına yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans