DUYURULAR
Büro Memur-Sen Isparta Şubesi Genel Kurulu Yapıldı

Büro Memur-Sen Isparta Şubesi Genel Kurulu Yapıldı


Büro Memur-Sen Isparta Şubesi Genel Kurulu’nda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Akbaba, “Yeni şubelerimizle gücümüze güç katıyoruz” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Turan Çetinkaya ise, Büro Memur-Sen’in hak ve adaletten ayrılmadan sendikacılık yaptığını söyledi.

Büro Memur-Sen Isparta Şubesi’nin Birinci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurula Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Yıldırım Akbaba ve Turan Çetinkaya, Antalya Şube Başkanı Ünal Hisarkaya ile çok sayıda davetli katıldı. Divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Akbaba’nın yaptığı genel kurulda Abdurrahman Aktaş Şube Başkanı seçildi.

Genel kurulda konuşan Yıldırım Akbaba, Büro Memur-Sen’in büyük bir aile olduğunu belirtti. Ülkenin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine tüm illerde teşkilatlandıklarını kaydeden Akbaba, “Büro Memur-Sen bayrağımız teşkilatlarımızın özverili çalışmalarıyla tüm illerimizde zirvede dalgalanıyor. Tüm illerde birinci sendikayız. Yeni şubelerimizle gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Şüphesiz bu gücümüzü kamu görevlilerimiz için kullanıyor, onların hakları arıyoruz. Şubelerimiz aracılığıyla kamu görevlilerimizin sorunlarını yerinde çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. İnşallah şubelerimiz sayesinde sendikamız büyümeye ve güçlenmeye devam edecek. Bu şekilde haklarımızı daha gür bir şekilde haykıracak, herkese duyurmaya devam edeceğiz” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Çetinkaya ise, Büro Memur-Sen’in merkezinde hak ve adalet olduğunu söyledi. Çetinkaya, “Kurulduğumuz günden itibaren hak ve adaletten ayrılmadan sendikacılık yapıyoruz. Bunun için bu gün bu noktalara geldik ve genel yetkili sendika olduk. Bundan sonra da kırmadan, dökmeden, hak ve adaletten ayrılmadan sendikacılık yapmaya devam edeceğiz. Bizim derdimiz, bizim amacımız ülkemizin ilerlemesi, milletimizin refahı ve kamu görevlilerimizin en iyi haklara sahip olmasıdır. Bu amaç doğrultusunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Isparta Şube Başkanı Abdurrahman Aktaş da yaptığı konuşmada genel kurula katılanlara teşekkür etti. Aktaş, yapacakları çalışmalarla Büro Memur-Sen’i ilde en iyi noktaya taşıyacaklarını kaydetti. 

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans