DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN HEYETİ KONYA’DA

BÜRO MEMUR-SEN HEYETİ KONYA’DA


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz ve Beraberindeki Heyet Konya’da Kurum Ziyaretlerinde Bulundu.

Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz; Genel Başkan Vekilimiz Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcılarımız Metin Yılancı, Bekir Turhan  ve Yıldırım Akbaba ile Konya’da bir takım temas ve ziyaretlerde bulundu.

Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen’in eşlik ettiği Büro Memur-Sen heyeti ilk olarak valiliğe giderek  Konya Valisi Yakup Canpolat ile bir görüşme gerçekleştirdi.  Görüşme esnasında Genel Başkanımız, Canpolat’ a kurucumuz M.Akif İnan’ın şiir kitabını hediye etti. Daha sonra valilik çalışanları ile bir araya gelen Genel Başkan, sendika çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparak sendika ile çalışmanın önemini anlattı.

Valilikteki görüşmeden sonra Vergi Dairesi’ne geçen Yanbaz, Vergi Dairesi Başkanı Musa Kazım Ünver ile görüştü. Kurum çalışanlarının sorunlarına değinilen sohbette sorunların çözümleri hakkında bilgilendirme yaptı. Kurum çalışanları ile de bir araya gelen Genel Başkan çalışanların sendikadan beklentileri ve kurum içindeki sorunlarını ele aldı.

Genel Başkan Yanbaz ve beraberindeki heyet Vergi Dairesi Başkanlığı’ndaki görüşmelerinin  ardından Konya İl Defterdarı Şahin Özmertyurt’a ziyarette bulundu.

Ziyaretten sonra Türkiye İstatistik Kurumu’nu ziyaret eden heyet, kurban ile karşılandı. Kurum çalışanlarının kadroya alınması ile ilgili verdiğimiz destekten dolayı heyetimize kurban kesen kurum çalışanları, Genel Başkanımız Vecdi Yanbaz’a ve Büro Memur-Sen ailesine teşekkür ederek çalışmalarımızın devamında yanında bulunacaklarını dile getirdiler. Genel Başkanımız Türkiye İstatistik Kurumu’nda gerçekleştirdiği toplantıda üyelerimizin ve kurum çalışanlarının kendisine gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu dile getirerek kurumdan ayrıldı.

Ak Parti İl Başkanı Hasan Angı’yı da ziyaret eden Genel Başkanımız ildeki sendika çalışmaları ile ilgili sohbette bulundu.

Ayrıca Genel Başkan Vekilimiz Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcılarımız Bekir Turhan, Yıldırım Akbaba ve İl Şube Başkanımız Mahmut Çimen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz' ü ziyaret etti.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans