DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİMİ MAZBATALARINI ALDI

BÜRO MEMUR-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİMİ MAZBATALARINI ALDI


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan ve genel merkez yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı. Ünalan, "Bu mazbatalar, Büro Memur-Senimizi, ülkemizi, kamu çalışanlarının haklarını daha ileriye taşımak için kullanılacaktır" dedi.

15 Haziran’da yapılan Büro Memur-Sen genel kurulunda genel başkanlığa seçilen Uğur Ünalan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Kocabey, Kadir Çiçek, Mustafa Mengütaycı, Vecdi Yanbaz, Kutbettin Aydın ve Nihat Tunç mazbatalarını aldı.
Mazbataların alınmasının ardından açıklama yapan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, “15 Haziran’da yapılan genel kurul sonucunda, delegelerimizin iradesiyle, Büro Memur-Sen Genel Merkez Yönetimine seçildik. Bu gün aldığımız mazbatalarımızla yönetim kurulu üyeliklerimiz resmileşmiş oldu. Bu mazbatalar, Büro Memur-Sen’imizi, ülkemizi, kamu çalışanlarının haklarını daha ileriye taşımak için kullanılacaktır” dedi.
Hiçbir zaman koltuğa bağımlı kalmadan kamu çalışanlarının mali, özlük ve sosyal haklarının en iyi konuma getirmek için mücadele edeceklerini belirten Genel Başkan Uğur Ünalan, durmadan, yorulmadan, bıkmadan, ülkenin dört bir tarafındaki, tüm illerdeki kamu çalışanlarıyla bir araya gelerek onların sorunlarını yerinde dinleyeceklerini söyledi. Kendilerine uzanan eli mutlaka sıkacaklarını, üyelerinin dertlerine derman olmaya çalışacaklarını kaydeden Ünalan, “Ücret sendikacılığı yerine hizmet sendikacılığını, sorunlu sendikacılık yerine çözüme paydaş sorumlu sendikacılık anlayışını benimseyeceğiz. Haksızlıklara karşı, herkes sussa, herkes gözünü yumsa, biz susmayacağız, gözümüzü yummayacağız. İnançlarımız değerlerimiz ve kuruluş amacımıza uygun kardeşlik hukukunu tesis etmek için hak mücadelesi vermeye devam edeceğiz. Kamu çalışanlarımız ve teşkilatımız için her zaman dik durarak, her zaman istişare ederek, kimseyi ötekileştirmeden, kimsenin sözünü kulak arkası etmeden, tüm teşkilatımızla el ele, gönül gönüle hep birlikte mücadele edeceğiz” diye konuştu.
Genel Merkez yönetim kurulu üyelerinin mazbatalarını almalarının ardından çok sayıda kamu çalışanı tebrik için genel merkeze geldi.
 
 
 
 
 
 
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans