DUYURULAR
Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kayseri Ve Eskişehirde

Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kayseri Ve Eskişehirde


Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kayseride sivil memurlar toplantısı, Eskişehirde ise şube hizmet binası açılış törenine katıldı.

Büro Memur-Sen Kayseri Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan sivil memurlara yönelik toplantı düzenledi. Toplantıya büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Hadi Erdoğmuş, Genel Başkan Yardımcıları Kutbettin Aydın, Mustafa Mengütaycı, Kayseri Şube Başkanı Hakan Kiniş, şube yönetim kurulu üyeleri ile ildeki sivil memurlar katıldı.

ÖNEMLİ KAZANIMLAR ELDE EDECEĞİZ
Toplantıda konuşan Genel Başkan Vekili Mehmet Hadi Erdoğmuş, sendika olarak her zaman istişareye önem verdiklerini belirtti. Herkesin özürce düşüncelerini ifade edebildiği bir sendikal anlayış benimsediklerini açıklayan Erdoğmuş, düzenlenen toplantılarda herkesin görüşlerini söyleyebildiğini kaydetti. Toplantıda sivil memurlar hakkında toplu sözleşmeye taşıyacakları konuların değerlendireceklerini aktaran Erdoğmuş, sivil memurların yıllardır ötelenen haklarını almak için sendika olarak mücadele ettiklerini belirtti. 

Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyetteki sivil memurların sorunları ve çözüm yollarına yönelik çalıştaylar düzenlediklerini kaydeden Mustafa Mengütaycı ise, "Sivil memur arkadaşlarımızın tüm sorunlarını biliyoruz. Sorunların çözümü için sendika olarak elimizden geleni yapıyoruz Eylemler, basın açıklamaları, görüşmeler yaparak sivil memur kardeşlerimizin sorunlarını sürekli gündemde tutuyoruz. Tüm sorunların çözümü için kurumlara ayrı ayrı resmi yazı gönderdik ve göndermeye devam edeceğiz. Sonuçta bu bir mücadele, bir süreç. Mücadelemiz sonrasında Allahın izniyle önemli kazanımlar elde edeceğiz" dedi.  

Kayseri Şube Başkanı Hakan Kiniş de, sivil memurlara yönelik ilde yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Hakan Kiniş, "Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan sivil memur arkadaşlarımız için il emniyet müdürümüz ile yaptığımız görüşmelerde; bariyerlerin taşınması ve toplu taşıma araçlarına serbest imkânının verilmesi gerektiğini dile getirdik. Bariyerlerin taşınması konusunda belediyelerden daha fazla personel talep edilerek destek alınması hususunda karara vardık. Ayrıca toplu taşıma araçlarına serbest biniş hususunda ise bu konunun takipçisi olacağının, belediyeler için gerekli görüşmeler ve yazışmaların yapılacağı sözünü aldık" diye konuştu. 

Toplantının sonunda Büro Memurları Sendikası üyeleri ve şube yönetimi arasında köprü vazifesi gören iş yeri temsilcilerine plaket verildi. 

ESKİŞEHİR ŞUBESİNİN HİZMET BİNASI AÇILDI
Büro Memur-Sen Eskişehir Şubesinin ise hizmet binasının açılışı yapıldı. Açılış törenine Milletvekili Salih Koca, Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Vecdi Yanbaz, Kutbettin Aydın, Şube Başkanı Ali Selim Aktaş, şube yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı. 

Törende konuşan Genel Başkan Yardımcısı Yanbaz, Büro Memur-Sen şubelerinin başarılı çalışmalara imza attığını söyledi. Yanbaz, Eskişehir Şubesinin yeni hizmet binasında başarılı çalışmalarını arttırarak devam ettireceğini vurguladı. 

Milletvekili Koca da hizmet binasının hayırlı olmasını dileyerek, sivil toplum kuruluşlarının kamu görevlileri ile yöneticiler arasında köprü görevi üstlendiğini kaydetti. Vali Koca, Büro Memur-Senin bu görevi layıkıyla yerine getirdiğini belirtti. 


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans