DUYURULAR
Büro Memur-Sen’den SGK’daki Kamu Görevlilerine Promosyon Müjdesi

Büro Memur-Sen’den SGK’daki Kamu Görevlilerine Promosyon Müjdesi


Büro Memur-Sen’den Sosyal Güvenlik Kurumu’ndaki (SGK) kamu görevlilerine müjdeli haber geldi. Büro Memur-Sen’in verdiği mücadele sonucunda banka promosyonu anlaşması kamu görevlilerinin lehine sonuçlandı. Yapılan anlaşmaya göre kamu görevlileri 3 yıllığına 2 bin 550 lira promosyon alacak ve promosyon tek seferde kamu görevlilerinin hesabına yatacak.

Genel Yetkili Sendika Büro Memur-Sen, yetkili olduğu kurumlardaki kamu görevlilerine kazandırmaya devam ediyor. Büro Memur-Sen’in yetkili sendika olarak yer aldığı SGK Başkanlığı’ndaki banka promosyonu toplantısından kamu görevlilerini sevindirici haber çıktı.

SGK merkez ve taşra teşkilatında çalışan yaklaşık 30 bin kamu görevlisine verilecek olan banka promosyonunun anlaşması, SGK Başkan Yardımcısı Cevdet Ceylan, Büro Memur-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin, Genel Başkan Yardımcıları Bekir Turhan ve Yıldırım Akbaba, Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Bülbül, Ankara 5 Nolu Şube Başkanı Refettin Eker, kurum yetkilileri ve banka yetkililerinin katılımıyla yapıldı. Büro Memur-Sen’in verdiği mücadele sonucunda kamu görevlilerinin lehine sonuçlanan anlaşmayı Büro Memur-Sen adına komisyon üyesi olan Genel Başkan Yardımcısı Bekir Turhan imzaladı.

TEK SEFERDE 2 BİN 550 LİRA

Vakıf Bank ile yapılan anlaşmaya göre kamu görevlilerine 3 yıllığına 2 bin 550 lira promosyon ödemesi yapılacak. Tek seferde yapılacak ödeme, 20 Mayıs’ta kamu görevlilerinin hesabına geçecek.

EN İYİ BANKA PROMOSYON ANLAŞMASI

Yapılan promosyon anlaşmasını değerlendiren Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, anlaşmanın kamu görevlilerine ve ailelerine hayırlı olmasını diledi. Anlaşma ile Büro Memur-Sen’in başarılarına bir yenisini daha eklediğini kaydeden Genel Başkan Yanbaz, “Banka promosyonlarının tamamının kamu görevlilerine ödenmesini açtığımız dava ile sendikamız kazanmıştı. Bu gün de SGK’daki kamu görevlilerimizi mutlu edecek bir promosyon anlaşmasına imza attık. Yapılan bu anlaşma alınan maaş ortalamasına göre bu güne kadar yapılan en iyi banka promosyonu anlaşmasıdır. Anlaşmasının tüm kamu görevlilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da kamu görevlilerimize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

MÜCADELE KESİNTİSİZ SÜRECEK

Genel Başkan Vekili Ahmet Sefa Özşahin ise, “Yapılan bu anlaşma ile Sendikamız Büro Memur-Sen bir kez daha gücünü göstermiştir. Büro Memur-Sen, kamu görevlilerinin tek temsilcisi ve sözcüsüdür. Yaptığımız tüm çalışmalar kamu görevlilerimizin daha iyi bir yaşam sürmesi içindir. Bundan sonra da kamu görevlilerimizin hakları için mücadelemiz kesintisiz sürecek” diye konuştu.

MÜCADELEMİZİN KARŞILIĞINI ALDIK

Büro Memur-Sen adına promosyon anlaşma sürecini yürüten Genel Başkan Yardımcısı Turhan ise, “Yaptığımız tüm toplantılarda kamu görevlilerimizin daha çok promosyon alması için mücadele ettik. Verdiğimiz mücadelenin karşılığını çok şükür aldık. Ülkemiz ve milletimiz için ter döken SGK’daki fedakar kamu görevlilerimize gereği gibi değer veren kurum yöneticilerine ve Vakıf Bank yöneticilerine de içtenlikle teşekkür ederiz” dedi.

MİLLİYET: http://www.milliyet.com.tr/buro-memur-sen-den-sgk-daki-kamu-gorevlilerine-ankara-yerelhaber-2643104/

KARAR: http://www.karar.com/ankara/buro-memur-senden-sgkdaki-kamu-gorevlilerine-promosyon-mujdesi-777483

İHA: http://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/buro-memur-senden-sgkdaki-kamu-gorevlilerine-promosyon-mujdesi-ankara-1950156/

SON DAKİKA: https://www.sondakika.com/haber/haber-buro-memur-sen-den-sgk-daki-kamu-gorevlilerine-10634799/

MY NET: http://www.mynet.com/haber/guncel/buro-memur-senden-sgkdaki-kamu-gorevlilerine-promosyon-mujdesi-3830730-1

HABERLER .COM: https://www.haberler.com/buro-memur-sen-den-sgk-daki-kamu-gorevlilerine-10634799-haberi/

MY MEMUR: http://www.mymemur.com.tr/buro-memur-senden-sgkdaki-kamu-gorevlilerine-promosyon-mujdesi-95884h.htm

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans