DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN’DEN ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NA ZİYARET

BÜRO MEMUR-SEN’DEN ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NA ZİYARET


Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Genel Başkanı Yusuf Yazgan, üye sayılarının hızla arttığını belirterek “Bu yıl Türkiye geneli yetkili sendika olarak büro hizmet kolunda çalışan personeli toplu sÖzleşme masasında temsil edeceğiz” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, beraberindeki heyetle birlikte çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda gÖreve başlayan yÖneticileri ziyaret ederek yeni gÖrevlerinde başarılar diledi.

İlk olarak Dışişleri ve Yurtiçi İşçi Hizmetleri Genel Müdür Vekili (DİYİH) Haki Coşkun’la gÖrüşen genel Başkan Yusuf Yazgan daha sonra DİYİH Daire Başkanı Sami Sümer, çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Daire Başkanı Ali Aksakal ve çalışma Genel Müdürlüğündeki Daire Başkanı Kamil Yeşilyaprak’la bir araya geldi.

Yaptığı ziyaretlerde Büro Memur-Sen hakkında bilgi veren Yusuf Yazgan, her zaman kamu çalışanlarının yanında olduklarını ve onların hakkı için mücadele ettiklerini sÖyledi. Sendika olarak birçok kazanım elde ettiklerini ifade eden Yazgan, kamu çalışanlarının artık kendisinin hakkını arayan sendikayı tercih ettiklerini kaydetti. Elde ettiği kazanımlar ve yaptığı çalışmalar sayesinde Büro Memur-Sen’in kamu çalışanlarının tercihi haline geldiğini vurgulayan Yazgan, “Sendika olarak kamu çalışanları arasında ayrım yapmıyoruz, birleştiriyoruz. Bizim amacımızı sadece kamu çalışanlarına ve ülkemize hizmet etmek. Bizim haklı hak arama mücadelemizi gÖren çalışanlar bizi tercih ediyor. Geçtiğimiz yıl yüzde 85 büyüyerek 33 bin üyeye ulaştık. Bu yıl ki hedefimizi ise en az 50 bin üye ile Türkiye geneli yetkili sendika olmak olarak belirledik. Bu yıl Türkiye geneli yetkili sendika olarak büro hizmet kolunda çalışan personeli toplu sÖzleşme masasında temsil edeceğiz. Toplu sÖzleşme masasında çalışanlar adına kazanımlarımızı daha da arttıracağız” dedi.

Genel Başkan Yusuf Yazgan’a ziyaretlerde Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Yüksel, Şube YÖnetim Kurulu üyeleri Abdullah çiğdem ve Sami Paydar ile Bakanlık temsilcileri Ali Yılmaz ve Mehmet Kılıç eşlik etti. 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans