DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN BAYRAĞI HER ZAMAN ZİRVEDE DALGALANMAYA DEVAM EDECEK

BÜRO MEMUR-SEN BAYRAĞI HER ZAMAN ZİRVEDE DALGALANMAYA DEVAM EDECEK


Kahramanmaraş'ta kurum ziyaretlerinin ardından düzenlenen toplantıda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, "2014 yılı sayımlarında da birincilikle çıkarak üçüncü kez genel yetkili sendika olacağız ve sendikamız Büro Memur-Sen’in bayrağını zirvede dalgalandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, illerdeki kamu çalışanlarıyla buluşmaya devam ediyor. Aksaray, Niğde ve Osmaniye’nin ardından Kahramanmaraş’a geçen Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi, Kahramanmaraş Şube Başkanı Halil Küçükdevlet ve şube yönetim kurulu üyeleriyle ildeki kurumları ziyaret etti. Kurumlardaki birimleri teker teker gezen Genel Başkan Yusuf Yazgan, çalışanların sorunlarını dinledi. Sorunları not alan Genel Başkan Yazgan, sorunların çözümü için bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sendika olarak gerekli mücadeleyi vereceklerini söyledi.
 
KURUM YÖNETİCİLERİYLE GÖRÜŞME
Yusuf Yazgan, kurum ziyaretlerinin ardından beraberindeki heyetle birlikte Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe ile makamında görüştü. Yazgan, ildeki kamu çalışanlarının sorunlarının çözümü konusunda Vali Şükrü Kocatepe ile görüş alışverişinde bulunuldu. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, Vali Kocatepe’nin ardından ise Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Şahin ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’yı ziyaret etti.  
 
BAYRAĞIMIZ ZİRVEDE DALGALANMAYA DEVAM EDECEK
Kurum ziyaretlerinin ardından il teşkilatıyla toplantıda bir araya gelen Genel Başkan Yusuf Yazgan, her zaman kamu çalışanlarının ve teşkilatlarının hizmetinde olduklarını söyledi. Çalışanları hiçbir zaman dininden, mezhebinden, siyasi görüşünden dolayı ötekileştirmediklerini belirten Yusuf Yazgan, amaçlarının kamu çalışanlarının sorunlarını çözmek ve onların haklarını almak olduğunu söyledi. Sendikacılığı çalışanın üzerinden siyaset yapan bir anlayışa hiçbir zaman taşımadıklarını vurgulayan Yazgan, bu anlayışın kamu çalışanları tarafından takdir gördüğünü ve genel yetkili sendika olduklarını altını çizdi. Bu yıl da genel yetkilerini sürdüreceklerini kaydeden Yazgan, “Kamu çalışanlarımız hakları için mücadele eden, Kazanımlar elde eden sendikamızı tercih ediyor. Bilindiği gibi önceki yıl 46 bin üye ile genel yetkili sendika olduk. Geçtiğimiz yıl da 48 binin üzerindeki üye sayımızla genel yetkimizi perçinledik. Üçüncülükten aldığımız sendikamızı bir daha inmemek üzere birinciliğe taşıdık. 2014 yılı sayımlarında da birincilikle çıkarak üçüncü kez genel yetkili sendika olacağız ve sendikamız Büro Memur-Sen’in bayrağını zirvede dalgalandırmaya devam edeceğiz” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans