DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN, BATI KARADENİZ’DE KAMU ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

BÜRO MEMUR-SEN, BATI KARADENİZ’DE KAMU ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ


Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, illerde kamu çalışanlarıyla buluşmaya devam ediyor. çalışanların sorunlarını yerinde dinleyen Genel Başkan Yusuf Yazgan, “Sorunları hep birlikte mücadele ederek çÖzeceğiz. Toplu sÖzleşme masasında çalışanların sÖzcüsü olacağız” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yazgan, Batı Karadeniz bÖlgesinde temaslarda bulundu. Kastamonu, Bartın, Zonguldak ve Karabük illerinde kamu çalışanlarıyla bir araya gelen Genel Başkan Yusuf Yazgan, illerdeki kurum yÖneticilerini ziyaret ederek çalışanların sorunlarını iletti.

Yusuf Yazgan’ın ilk durağı Kastamonu oldu. Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi’nin eşlik ettiği Büro Memur-Sen Genel Başkanı, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti. Yazgan gÖrüşmede, valilik çalışanları sorunlarının üzerinde durarak sorunların çÖzülmesini istedi. Yusuf Yazgan, Vali Erdoğan Bektaş’ın ardından TüİK BÖlge Müdürü İsmail GÖkalp, SGK İl Müdürü Aydoğan Ergün, Cumhuriyet Başsavcısı Tarık Gür, Gençlik Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık ile bir araya geldi.

Yazgan, Kastamonu’daki kurumlarda çalışanların sorunlarının gÖrüşmek için TüİK BÖlge Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıda konuşan Genel Başkan Yazgan, sendika olarak tek amaçlarının kamu çalışanlarının en iyi şartlarda hizmet vermesi, hak ettiği değeri mali ve Özlük haklar olarak alması olduğunu sÖyledi. Kamu çalışanlarının hakkı için kesintisiz hizmete devam ettiklerini belirten Yusuf Yazgan, hizmet için yapılan mücadelenin karşılığını kazanım olarak elde ettiklerini kaydetti. Önümüzdeki dÖnemde kurulacak toplu sÖzleşme masasında genel yetkili sendika olarak çalışanların haklarının arttırılması için mücadele edeceklerini vurgulayan Yazgan, “Şimdiye kadar yetkili olmamamıza rağmen birçok kazanıma imza attık. çalışanların desteği ile bu yıl genel yetkili sendika olduk ve toplu sÖzleşme masasına oturacağız. çalışanlar için en iyi kazanımları elde etmek için il il geziyoruz ve sorunlarını yerinde dinliyoruz. Bu sorunları toplu sÖzleşme masasında çÖzeceğiz. çalışanların güvenini boşa çıkartmayacağız. Toplu sÖzleşme masasında çalışanların sÖzcüsü olacağız” dedi.

Genel Başkan Yazgan, Kastamonu ziyaretinin ardından Bartın, Zonguldak ve Karabük’e geçerek kamu çalışanlarıyla bir araya geldi. 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans