DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN ANKARA 8 NOLU ŞUBENİN GENEL KURULU YAPILDI

BÜRO MEMUR-SEN ANKARA 8 NOLU ŞUBENİN GENEL KURULU YAPILDI


YÖnetim Kurulu Asıl

Kamu çalışanlarının sÖzcüsü olan Büro Memur-Sen büyümeye devam ediyor. Büro Memur-Sen, Ankara 8 Nolu Maliye Şubesi’ni açtı. Yeni kurulan şubenin ilk genel kurulu Memur-Sen Konfederasyonu Mehmet Akif İnan Konferans Salonu’nda yapıldı. Divan başkanlığını Büro Memur-Sen Genel Teşkilat Sekreteri Murat Sipahi’nin yaptığı genel kurula, Genel Sekreter Uğur ünalan ve Genel Mali Sekreter Kadir çiçek’in yanı sıra çok sayıda sendika üyesi katıldı.  

Genel kurulda konuşma yapan Genel Sekreter ünalan, “Az sayıda yürekli insanın başlattığı bu kutlu hareketin salonlara sığmıyor olması bizi heyecanlandırıyor. Sendikamızın hızla büyümesinden korkanlar var. Biz yaptığımız çalışmalarla kamu çalışanların sÖzcüsü olmaya haklarını devam edeceğiz” dedi. 

Ankara’da yeni şubenin açılmasından mutluluk duyduğunu ifade eden Genel Teşkilat Sekreteri Sipahi ise birçok kazanımda Büro Memur-Sen’in imzası olduğu halde başkalarının buna sahip çıktığını ancak kamu gÖrevlilerinin gerçeği bildiğini sÖyledi.

Genel Mali Sekreter çiçek de konuşmasında etkili ve ilkeli sendikacılık yaptıklarını vurguladı. Kadir çiçek, “Salonda sanırım en heyecanlı insan benim. Şube yÖnetimindeki arkadaşlarımızın ve temsilcilerimizin gayreti ile sadece Maliye’de sayımızın 600’ün üzerine çıkması beni sevindirdi. İnanıyorum ki bu ekip Ankara’da yeni Maliye şubeleri kuracaktır. V.H.K.İ. kadrolarını Maliye Bakanlığı’nda ve Gelir İdaresi’nde sınavsız olarak verilmesini sağladık. Bu süreçte, yarasaların aydınlıktan rahatsız olması gibi etkili ve ilkeli sendikacılık yapan sendikamızın hizmetlerinden rahatsız olanlar var. ‘Biz bütün gayretimizle çÖlde dahi gül yetiştirmeye gayret ettik. Ancak bundan çÖl farelerinin rahatsız olacağını hesaba katmadık’ sÖzünü sizlere hatırlatmak isterim” diye konuştu. 

Son olarak konuşan 8 Nolu Şube’nin kurucu başkanı Acun ise, yeni yÖnetim olarak en kısa sürede Ankara’da yeni şubeler kuracaklarını kaydetti. Konuşmaların ardından şubenin yÖnetimi için seçim yapıldı. Seçimde şube yÖnetimi şu şekilde oluştu:

YÖnetim Kurulu Asıl
Eyüp Eskihoran
İbrahim çelik
İbrahim Yıldırım
İlhami Yücel
Özgür GÖrgülü
Süleyman Altıntaş 
Yaşar Acun

YÖnetim Kurulu Yedek
Ayşegül Evcili
Hacı Yusuf Yılmaz
İlker Tunçbilek
Kemal Kaya
Tamer Kaşaltı
Turan çapan
Yücel Ağaoğlu

Denetim Kurulu Asıl
Ahmet Tekgül
Ruhi Demirbağ
Samet Erdem 

Denetim Kurulu Yedek
Hüseyin Uyar
Kemal Özcanlı
Salih Ertunç

Disiplin Kurulu Asıl
Abdul Gaffar Bulduk
Nizamettin Akçay
Yusuf Kenan Doluca

Disiplin Kurulu Yedek
Mehmet Bülent Yalduz
Mehmet Salişyurt
Veli Kantar 


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans