DUYURULAR
Büro Memur-Sen, AK Parti Ankara İl Başkanıyla Görüştü

Büro Memur-Sen, AK Parti Ankara İl Başkanıyla Görüştü


AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ile yaptığı görüşmede konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, “Vesayeti tarihe gömmek, demokratik hukuk devletinin güçlenmesi için referandumda evet diyeceğiz” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ile il başkanlığı binasında görüştü. Genel Başkan Vecdi Yanbaz’a Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı ve Yıldırım Akbaba, Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Mehmet Bülbül ve Ankara 5 Nolu Şube Başkanı Rafettin Eker eşlik etti.

Görüşmede konuşan Genel Başkan Yanbaz, Büro Memur-Sen olarak memurların umudu, millet ve ülke sevdalısı olduklarını söyledi. Vecdi Yanbaz, “Sendikacılığı bir dayatma, ötekileştirme olarak görenlere inat, insanımızı sağcı-solcu, alevi-suni, Türk-Kürt ayrımı gözetmeden insan odaklı yapıyoruz. İdeolojik bir yaklaşımla değil, en faydalı olanı nasıl yaparız, memurlarımıza, milletimize nasıl faydalı oluruz kaygısıyla hareket ediyoruz. Bizim, sendikal duruşumuz, emek ve ekmek önceliklidir” dedi.

Nisan ayında yapılacak olan referandumda ‘Evet’ diyeceklerini kaydeden Yanbaz, “Sendika olarak her zaman milletimizin penceresinden bakıyor, milletimiz ve ülkemiz için faydalı olan her şeyi destekliyoruz. Nisan ayında yapılacak olan referandumda ‘Evet’ çıkmasıyla birlik ve beraberliğimiz daha da artacak. Koalisyon pazarlıklarının olmaması için, ülkemizin kalkınması için, istikrar için, istikbal için, ülkemizin geleceği için referandumda bizler de ‘Evet’ diyeceğiz. Vesayeti tarihe gömmek, demokratik hukuk devletinin güçlenmesi için referandumda evet diyeceğiz. Büro Memur-Sen olarak, bundan sonra da ülkemize ve milletimize hizmet edecek her türlü reformu desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden AK Parti Ankara İl Başkanı Yamalı, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yanbaz ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ülkenin daha da güçleneceğini vurgulayan Yamalı, “Cumhurbaşkanlığı sistemi Türkiye’nin geleceği için, yavrularımızın, çocuklarımızın ve dünya mazlumlarının geleceği için çok önemli bir değişikliktir. Türkiye için büyük önem taşıyan bu süreci inşallah büyük zaferle taçlandıracağız” dedi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans