DUYURULAR
BÜRO MEMUR-SEN 15’İNCİ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI SONA ERDİ

BÜRO MEMUR-SEN 15’İNCİ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI SONA ERDİ


Sendika ve Sendikalaşma Üzerine Yapılan Çalışmaların Ortaya Konduğu Toplantı Geniş Bir Çerçeve ile Ele Alındı.

Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde hizmet veren bir otelde düzenlenen toplantıya, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Genel Başkan Vekili A.Sefa Özşahin ve Yardımcıları Metin Yılancı, Bekir Turhan,Yıldırım Akbaba,Turan Çetinkaya, Feyim Bingöl, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Kars Büro Memur-Sen Şube Başkanı, Ahmet Adıgüzel, Büro Memur-Sen Sarıkamış Şube Başkanı Fatih Karakurt ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen şube başkanları katıldı. 

Kars’a giden heyetin ziyaretleri ilk olarak 93.000 şehidimizin anıtı oldu. Şehitlerimiz için dualar okuyan heyet daha sonra toplantının yapılacağı otele geçtiler.

Toplantının açılışında konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, Şehitler diyarı turizm cenneti, Sarıkamış’ta toplantı yapmaktan mutlu olduğunu belirtti. 

Yanbaz, “Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine hatta yurt dışında Büro Memur-Sen zirvedeki sendikanın adıdır. Biz ayrıştıran değil, birleştiren sendikayız. Bizim amacımız dostça, kardeşçe, ülkemizin ve milletimizi daha iyi yerlere taşımaktır. Bunun için biz büyük bir sendikayız. Çalışacağız, mücadele edeceğiz ve sendikamızı daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi. 

Daha sonra söz alan Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, ulusal ve uluslar arası anlamda Sarıkamış’ın her türlü toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapmasının önemli olduğunu söyledi. 

Toksoy, “Sarıkamış, Ülkemizin ve bölgemizin tarihi, turizmi, doğası ve şehitler diyarı olarak nadide bir yeridir. Büro Memur-Sen başkanlarımızı ağırlamaktan son derece mutlu olduk. İnşallah bölgemizin güzelliklerini gördükten sonra gittiğiniz yerlerde bölgemizi tanıtarak turizm katkı sunacağınızı ümit ediyorum. Burada yapacağınız toplantının, ülkemize, milletimize faydalı olmasını temenni ediyorum. Toplantının burada yapılmasına vesile olan, emeği geçen, başta Büro Memur-Sen Genel Başkanı sayın Vecdi Yanbaz ve tüm ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından kilosunda Dünya ve Avrupa Boks Şampiyonu olan Kars’lı boksör Tuğrulhan Erdemir’e Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz ile Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy birer altın vererek kutladı. Ayrıca Başkan Toksoy, Sarıkamış’a gelen başkanlara çeşitli hediyeler takdim etti. 

Toplantıda, sendika ve ülke gündemine ilişkin yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ele alındı. 

Toplantının ardından Kars’ın tarihi mekânlarını ziyaret eden heyet, Kars’a veda ederek ayrıldı.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans