DUYURULAR
ANKARA MALİYE ŞUBESİ İFTARDA BİRARAYA GELDİ

ANKARA MALİYE ŞUBESİ İFTARDA BİRARAYA GELDİ


Büro Memur-Sen Ankara Maliye Şubesinin verdiği iftarda konuşan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, "Üyelerimizin bize güvenerek verdikleri yetkiye layık olmaya gayret edip hizmetlerimizi en iyi şekilde yapacağız" dedi.

Büro Memur Sen Ankara Maliye Şubesinin iftar yemeği Esenboğa Airport Hotel’de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Programa Genel Başkan Uğur ÜNALAN, Genel Başkan Yardımcıları Kadir Çiçek, Kutbettin Aydın, Ankara Maliye Şube Başkanı İlhami Yücel, şube yöneticileri, Ankara Vergi Dairesi Başkanı Mahmut SÜTÇÜ, Grup Müdürleri Ersin EROĞLU ve Yüksel DUMAN, Memur- Sen Ankara İl Başkanı Mustafa KIR, Guyader Genel Başkanı Alay Hamzaçebi, Vergi dairesi müdürleri ve müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, Büro Memur-Sen Ankara şube başkanları çok sayıda maliye çalışanı Büro Memur-Sen üyeleri aileleri ve misafirler katıldılar.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Genel Başkan Ünalan, “Ankara Maliye Şubemizin düzenlediği iftar programından dolayı İlhami kardeşime ve şube yönetimine teşekkürlerimi iletiyorum. Bizler çıktığımız bu yolda siz değerli üye ve çalışanlarımızla çeşitli sebepler dolayısı ile bir arada olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Büro Memur-Sen olarak uzun yıllardır verdiğimiz mücadeleler sonucu artık geri dönüşü olmayan “Genel Yetkili Sendika” unvanımızı her yıl katlayarak perçinliyoruz. Kazanımlarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Allah’a hamdolsun ki, bugün dünden daha iyiyiz.  Katılımlarınızdan dolayı hepinize saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Ankara Maliye Şube Başkanı İlhami Yücel ise “Birlik, beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz, paylaşma duygusunun arttığı bu günlerde amacımız sendikamız üyesi arkadaşlarım arasında birlikteliği, aileleri ile beraber kaynaşmayı sağlamak, görüş alış verişinde bulunmaktır. Davetimizi kabul ederek iftar programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Özellikle sendikacılığa yeni bir soluk getireceğine inandığımız, sendikamızın ilerlemesi için her zaman elinden gelenin fazlasını yapacak olan ve maliye şubemizdeki çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımız, Uğur Ünalan’a teşekkürlerimi sunuyorum. Davetimize katılım sayısının fazlalığı sendikamızın gücünü de ortaya koyuyor. İnanıyorum ki bundan sonrada üye sayımız artmaya devam edecek ve genel merkezimiz de maliye çalışanlarının sorunlarına daha bir özveriyle eğilecektir” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans