DUYURULAR
Aksaray Şubeden Rekor Katılımlı İftar

Aksaray Şubeden Rekor Katılımlı İftar


Büro Memur-Sen Aksaray Şubesinin verdiği iftarda konuşan Büro Memurları Sendikası Genel Başkanı Uğur Ünalan, "Rahmetli Akif İnan ağabey, bizi biz yapan ilkeler, evrensel sendikacılık yasaları üzerine bina ettiği sendikacılık ve ilkeli eylemcilik geleneğini bizlere bırakmıştır" dedi.

Büro Memurları Sendikasının Aksaray Şubesi tarafından düzenlenen iftar programı büyük bir katılımla gerçekleşti. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan, Memur Sendikaları Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnanı rahmetle anarak konuşmasına başladı. Ünalan, "Rahmetli Akif İnan ağabey, bizi biz yapan ilkeler ve evrensel sendikacılık yasaları üzerine bina ettiği sendikacılık ve yine bir ayağını kendi medeniyet değerlerimize basan, ilkeli eylemcilik geleneğini bizlere bırakmıştır. Kendisini ve geleneğini her daim rahmet ve minnetle yaşatmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

ADALETSİZLİKLERE DUR DEMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK
Başkan Ünalan konuşmasına şöyle devam etti: "Bu mirasa sahip çıkmanın bir sonucu olarak devraldığımız bayrağı yükseğe, daha yükseğe, en yükseğe çıkarmak, haksızlığın, hukuksuzluğun, adaletsizliğin her türlüsüne karşı koymak için yola çıktık. Yanlış olduğuna inandığımız her şeye birlikte dur demek için yola çıktık. Çünkü Büro Memur-Senimizi bugünlere taşıyan, bizlerle omuz omuza mücadele eden mensuplarımız her zaman örgütün ve olayların merkezinde görülmeli ve orada olmaları sağlanmalıdır."

MEMURLARIN TANIŞIP KAYNAŞMALARI AÇISINDAN ÖNEMLİ"
Büro Memur-Sen Aksaray Şube Başkanı Şaban Bülbül ise, "Bu tür iftarlar hem memurların birbirleriyle tanışıp kaynaşmaları açısından son derece önemlidir. Allah bize güç ve kudret verdiği sürece, bu tür iftarları her Ramazan ayında vermeye gayret edeceğiz" şeklinde konuştu.Programa Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalanın yanı sıra, Büro Memur-Sen Genel Toplu Sözleşme Sekreteri Kutbettin Aydın,  Genel Teşkilat Sekreteri Mustafa Mengütaycı, Genel Basın Sekreteri Nihat Tunç, Büro Memur-Sen Aksaray Şube Başkanı Şaban Bülbül, Büro Memur-Sen Kırşehir Şube Başkanı Turan Çetinkaya, Büro Memur-Sen Kocaeli 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler, Büro Memur-Sen Kırşehir, Kocaeli ve Konya yönetim kurulu üyeleri katıldı.Programın sonunda Büro Memur-Sen Aksaray Şube Başkanı Şaban Bülbül, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Uğur Ünalan'a plaket takdim etti.ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans