DUYURULAR
AK Parti’den Büro Memur-Sen’e Ziyaret

AK Parti’den Büro Memur-Sen’e Ziyaret


AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi Zeynep Alkış, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz’ı ziyaret etti.

Büro Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret eden AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı ve Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Zeynep Alkış, Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz ile görüştü. Görüşmede Zeynep Alkış ve Vecdi Yanbaz, Türkiye ve Dünya gündemine ilişkin istişarelerde bulundu, 4. Dönem Toplu Sözleşme sürecini değerlendirdi.

ALKIŞ: DAHA MÜREFFEH BİR TÜRKİYE’NİN MÜCADELESİNİ VERİYORUZ

Ziyarette konuşan Zeynep Alkış, Memur-Sen ve Büro Memur-Sen’in çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Memur-Sen ve Büro Memur-Sen’in emeğin ve haklının tarafında olduğunu vurgulayan Alkış, “Memur-Sen ve Büro Memur-Sen’imiz emeğin ve hakkın tarafındadır. Kamu görevlilerinin emeklerinin karşılığını almada verdikleri hak mücadelesinde en öndedir. 4. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri de başladı. Kamu Görevlileri ve ülkemize hayırlı olsun. AK Parti iktidarımız alın terine ve akıl terine önem vermekle yetinmiyor, daha müreffeh bir Türkiye için büyük mücadele veriyor. Kadın istihdamının artırılması ve fırsat eşitliğinin sağlanması konusunda da hükümetimiz tüm kurumlarımızla koordinasyon ve işbirliği halinde çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Alkış konuşmasında, Memur-Sen ve Büro Memur-Sen’e 15 Temmuz davalarını ilk günden bu yana takip ederek, mahkeme önlerinde sürdürülen vatan nöbetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

YANBAZ: KAMU GÖREVLİLERİNİN BEKLENTİLERİ KARŞILANMALI

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz ise ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yanbaz, 4. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri hakkında ise, “4. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinin süreciyle, sonucuyla hayırlı olmasını temenni ediyorum. Süreç sonunda verilecek kararlar ve varılacak uzlaşma;  kamu görevlilerinin sorunlarını çözmeli, beklentilerini ve taleplerini karşılamalı, motivasyonunu artırmalı, milletine hizmet etme iradesini ödüllendirmeli ve vatandaşı olduğu devletine, Türkiye’ye olan güvenini yükseltmeli” dedi.

DARBECİLERDEN HESAP SORULANA DEK NÖBETTEYİZ

Sincan Cezaevi yerleşkesi mahkeme salonunda devam eden FETÖ davalarını yakından takip ettiklerini belirten Yanbaz, “Biz bu konuda netiz. FETÖ’nün üst aklından, mimarlarından, destekçilerinden ve tetikçilerinden yargı önünde hesap sorulsun istiyoruz. Taviz asla verilmesin diyoruz. Şehitlerimizi, gazilerimizi unutmayacağız. Cesaretlerini, ruhlarını ve vatanımızı bize emanet bırakan kahramanlarımızı asla unutmayacağız. Onların emaneti, emanetimizdir. Darbeciler hak ettikleri cezaları alana kadar mahkeme önlerinde vatan nöbetini sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

AKİT HABER: http://www.akithaber.com/haberoku.php?HID=6608656&Haber=http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2394050-alkistan-buro-memur-sene-ziyaret

İHA: http://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/ak-parti-mkyk-uyesi-alkistan-buro-memur-sene-ziyaret-ankara-1772086/

BEYAZ GÜNDEM: http://www.beyazgundem.com/politika/ak-parti-mkyk-uyesi-alkistan-buro-memur-sene-ziyaret-h552172.html

HABER. COM: https://www.haberler.com/ak-parti-mkyk-uyesi-alkis-tan-buro-memur-sen-e-9900761-haberi/

MİLLİYET: http://www.milliyet.com.tr/ak-parti-mkyk-uyesi-alkis-tan-buro-memur-ankara-yerelhaber-2204895/

SON DAKİKA: https://www.sondakika.com/haber/haber-ak-parti-mkyk-uyesi-alkis-tan-buro-memur-sen-e-9900761/

HABER TEK: http://www.habertek.com/ak-parti-mkyk-uyesi-alkistan-buro-memur-sene-ziyaret-159656

KAMU EXPRESS: http://www.kamuexpress.com/haber/oku-61912

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Mebusevleri Mah. İller Sok. No: 13 Tandoğan/ANKARA
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans