DUYURULAR
ADIYAMAN ŞUBEMİZİN GELENEKSEL PİKNİĞİ YAPILDI

ADIYAMAN ŞUBEMİZİN GELENEKSEL PİKNİĞİ YAPILDI


 

üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız Adıyaman Şubemizin Besni SugÖzünde tertiplediği Geleneksel Büro Memur-Sen Pikniğinde biraraya geldi. Yoğun bir katılımın yaşandığı toplantıda üyelerimiz gün boyu piknik yapmanın heyecanını yaşadılar. Büro Memur-Sen Genel Sekreteri Süleyman DEMİR’in katıldığı piknikte Kahramanmaraş Şube BAŞKANI İdris Uykun ve Şube YÖnetim Kurulu üyeleri ile Gaziantep İl temsilcisi Nevzat AKBABA ve Adıyaman Şube Başkanı Necip Cebeci ve teşkilat gÖrevlileri hazır bulundular.

 Piknik, Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Necip Cebeci’nin açılış konuşmasıyla başladı.  Cebeci davetlilere hoş geldiniz diyerek piknik vesilesiyle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu belirtti ve Büro Memur-Sen üyelerinin tanışması ve kaynaşması amacıyla düzenledikleri pikniğin her yıl tekrarlanacağını sÖyledi. Cebeci’nin konuşmasının ardından kürsüye gelen Kahramanmaraş Şube Başkanı İdris Uykun ve Gaziantep İl Temsilcisi Nevzat AKBABA yaptığı konuşmalarda kendi illerinde 2006 yılında yapılan sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdiler. Besni Belediye Başkanı İbrahim ÖZTüRK ve Ak Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet ERDOĞAN pikniğimize katılarak birer konuşma yaptılar.

Daha sonra kürsüye gelen Büro Memur-Sen Genel Sekreteri Süleyman DEMİR yaptığı konuşmada Büro Memur-Sen’in 2006 yılında yaptığı faaliyetler ve 2007 yılında yapacakları hedefler hakkında bilgi verdi. DEMİR konuşmasında ülke meselelerine değinerek Büro Memur-Sen’in sağlam temeller üzerinde her geçen gün giderek büyüdüğünü, üyelerden aldığı güçle de, siyaset sahnesine getirdikleri entelektüel bakış açısıyla Türkiye’nin Dünya üzerindeki yeni vizyonuna katkı sağladıklarını sÖyledi.  Sivil Toplum Kuruluşları olarak ülkemizde yaşanan olaylarla ciddi bir sınavdan geçtiklerini belirten DEMİR, demokrasi insan hak ve Özgürlükleri noktasında izledikleri tavırla "bu sınavdan başarıyla geçtiklerini sÖyledi.

DEMİR,  “Türk toplumunun birlik ve beraberlik içinde olması Önemlidir. 22 Temmuz seçimlerinde halk istikrar istemiştir. Artık Türkiye irtica ve bÖlünme korkusunu bir kenara bırakmalı ve hızla huzur ve sükûn içerisinde kalkınmasını tamamlamalıdır. Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine çıkmasının zamanı gelmiştir. Halk yığılmış sorunlarının bir an Önce çÖzülmesini beklemektedir. Hükümet %47’lik aldığı yetkiyi iyi kullanmalıdır.” dedi.

 Konuşmalardan sonra Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen piknikte tüm katılımcılara yemek ikramı yapıldı. Yemek sonrası soru ve cevap şeklinde sohbet devam etti.


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans