DUYURULAR
3. GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI BAŞLADI

3. GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI BAŞLADI


Büro Memur-Sen 3. Başkanlar Kurulu Toplantısı, Antalya Bellek'te Cuma gününden bu yana akın eden misafirlerin bir araya gelmesi ile startını verdi.

Genel Merkez Yöneticileri, Şube Başkanları ve Şube Yönetimlerinin katıldığı “ Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı’na” 81 il yönetiminden 1000 kişi katılım sağladı.

Genel Merkez'in düzenlemiş olduğu eğitim ve teşkilat birliği programı 21-24 Aralık tarihleri arasında sürecektir. Cumartesi programı Kuran-ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Büro Memur-Sen ve Memur-Sen konfederasyonumuzun ülkemiz için önemini ve üstlendiği misyonu anlatan sine vizyon gösterimi yapıldı.

Sine vizyon gösteriminin ardından bir konuşma yapan Genel Başkan Metin Yılancı, Büro Memur-Sen ailesinin büyümesinin ve daha da güçlenmesinin önemine değinerek :  ' Hak ve emek yolunda verdiğimiz bu değerli mücadelede bizi bir araya getiren tüm teşkilatımıza teşekkür edyorum.. Teşkilat olarak 7 den 70' e azimle çalışarak Büro Memur-Sen'i vizyonuna ulaştırmak için çalışıyoruz. Fakat belirtmek isterim ki her geçen gün daha fazla çalışmak ve bir araya getirmek durumundayız. Büro Memur-Sen'i ait olduğu yere taşımanın başka bir yolu yoktur. Yerelden merkeze tüm teşkilat el ele, omuz omuza mücadele vererek daha fazla çaba sarf ederek tüm kamu çalışanlarının sorunların çözümünde odak noktası olmalıyız. Büro Memur-Sen olarak; sorumluluk aldığımızda, doğruyu inşada ısrarcı, iyiliği icrada tutarlı, hakkaniyeti ve adaleti tesiste  ahlaklı olduğumuzda çok daha fazla yol kat edeceğimizi biliyoruz. Büro Memur-Sen teşkilatı, emekçileri, dava arkadaşlarımız olarak sizlere büyük görevler düşmektedir. Gidebildiğiniz her kurumda Büro Memur-Sen'i en iyi şekilde temsil ederek davamıza yeni arkadaşları dahil etmenizi bekliyorum. Zaman bekleme ve dinleme zamanı değil, haykırma , hak kazanma zamanıdır' dedi.

Ülkemizin dört bir yanından gelen şube başkanları ve il temsilcilikleri teşkilat eğitimi aldıktan sonra Genel Merkez'in yapmış olduğu ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendirildi.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans