DUYURULAR
3. GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU ANTALYA BELEK

3. GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU ANTALYA BELEK


BÜYÜK TÜRKİYE BULUŞMASI

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ:

Büro Memur Sen Genel Merkezimizce 21-24 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya Belekte gerçekleştirilen 3. Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Büyük Türkiye Buluşmasına Büro Memur Sen Edirne Şube Başkanı Memet Sait Ercan Başkan Vekili Hasan Bayir Başkan Yardımcıları Faruk Şişoğlu Bahattin Gözütok Sinan Akkaya Denetleme Kurulumuz Alaaddin Aşık Ercan Karaağaçİşyeri Temsilcilerimiz Riza Saglam ve Gökhan Aktaş katıldı.

Aşk İnsanı dertli eder 
Dert ise İnsana yol gösterir.

Memur Sen camiamızın kamu çalışanlarının derdini dert edinerek 1995 yılında çıkmış olduğu kutsal alın teri yolculuğunda dokunduğu her kalp sayısınca zirveden yeni ufuklara yeni ufuklardan yeni umutlara olan yolculuğunu hervele yaparak BİR MİLYON üyeye ulaşmasının haklı onurunu ve gururunu bir kez daha yaşadık.

Türkiye'nin 81 ilinden 1000 civarında Büro Memur Sen sevdalılarının katıldığı bu muhteşem organizasyonda zihnimiz bir kez daha haykırdı ki;
.
***Biz büyük bir aileyiz.
***Ötekileştirmiyor bütünleştiriyoruz.
***Hak ararken sadece insan olarak bakarız.
***İnsanlığa hizmet için varız.
***Milli ve manevî değerlerimizi de icinde barındıran bir camımayız.

Birlik beraberlik ve mücadele azmimizin yenilendiği saatin zembereğinin yeniden kurulduğu Büyük Türkiye buluşmamızda kardeşliğimiz aşkımız heyecanımız umudumuz ufkumuz artarak büyüyecektir.
.
Yolumuza devam ederken kendimize ilke edindiğimiz; ötekileştirmeyen birleştiren , ayrıştırmayan kaynaştıran, gerginleştirmeyen geliştiren, emek mücadelesinde herkesi birleştiren özelliklerimiz artarak sürecektir.
.
Camiamız içerisinde çok büyük değerlere sahip insanların olduğunu görmenin mutluluğunu yaşayarak ve kendilerini rehber edinip davamıza beklentisiz ve çıkarsız hizmet edeceğiz.
.
Başarı tesadüf değil, düşlerin mirasıdır. Rüyasını görüyorsanız gerçeğine de muvafık olursunuz.

Hiç arkamıza bakmadan
Şikayet yok
Mazeret yok
Vazgeçmek yok 
anlayışı içerisinde yolumuza devam edeceğiz.

Bu güzel programı kusursuz organize eden Başta Genel Başkanımız sayın Metin Yılancı Başkanımıza Genel Başkan Yardımcılarımıza Sendikamız çalışanlarına şahsım ve yönetim kurulum adına sonsuz teşekkür ve saygılarımızı sunuyoruz.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans