DUYURULAR
15 TEMMUZ RUHU YÜREĞİMİZDE HEP YEŞİL KALACAK!

15 TEMMUZ RUHU YÜREĞİMİZDE HEP YEŞİL KALACAK!


“15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirilmeye çalışılan hain darbenin yıl dönümündeyiz. 2 yılı tamamlanan hain girişimin etkilerini Yeni Hükumet Sistemi ile silmiş, süpürmüş olacağız.”

15 Temmuz Başarısız Darbe Girişiminin yıl dönümü ile ilgili bir konuşma yapan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz: “Halkımızın bilinçli ve soğukkanlı sahip çıkma davranışı sayesinde evlerimizde rahatça uyuyabiliyoruz. Hain Darbe Girişimine vücutlarını siper eden ve aydınlık geleceklerini bizim için tankların önüne atan 250 Kahramanımızı unutmamalı ve unutturmamalıyız.” dedi.

 “Hain darbe ve işgal girişiminde 8 binden fazla askeri personel, 35 uçak, 37 helikopter, 74 tank,  246 zırhlı araç, 3 askeri gemi ve 4 bine yakın silah bu millete karşı kullanıldı. Meclis, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Özel Harekât Daire Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü, MİT saldırıya uğradı. Genelkurmay, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, TRT ve onlarca kurum işgal edildi. Onlarca kurumun işgalini ise millet engelledi. Darbe girişimi sonucu 250 kahraman kardeşimiz şehit, 2 bin 193 kardeşimiz de gazi oldu.

15 Temmuz Darbe Girişimini unutmayacağız. Şehitlerimizin kanı ile sulanmış bu kadim topraklara her zaman ve her yerde sahip çıkacağız. Her zaman darbecilerin ve kan içicilerin önlerinde bir set misali duracağız. Ülkemize verecekleri zararları düşünürken kendi planları ile birlikte silinip yok olduklarını bir kez daha gördüler. Tarihi mücadele ile geçmiş bir milleti yenebileceğini düşünenlere 15 Temmuz darbe girişimi büyük bir derstir.

24 Haziran’da yapmış olduğumuz seçimle birlikte aynı olayların bir daha yaşanmaması için önlemimizi de almış bulunmaktayız. Sürekli bir darbe korkusu ile yaşayan halkımıza 24 Haziran seçimi bir umut olmuştur. Bu umutla birlikte halk ilk Başkanı’nı seçerek halkın yalnızca kendisini yönetmesi gerektiğini bir kez daha dile getirmiştir. Yapılmış olan seçimle halkın istekleri daha etkin bir şekilde duyulacak ve yapılacak işlemlerin yürürlüğe girmesi hız kazanacaktır.

Yeni Hükümet Sisteminin belli aralıklara yapılan darbelere de kesin çözüm sunduğunun farkındayız. Yeni Hükümet Sisteminin İlk Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kutluyorum.

Allah bu halka bir daha darbe yüzü göstermesin. 250 Kahraman Şehidimizin Ruhları Şad Olsun.

Habere Bağlı Fotoğraflar


ANASAYFA | TARİHÇE | YÖNETİM KURULU | TEŞKİLATLARIMIZ | TÜZÜK | ŞUBELERDEN HABERLER | İLETİŞİM | ŞUBE PANELİ | YÖNETİCİ PANELİ

Zübeyde Hanım Mh. Sebze Bahçeleri Cd. No:86 Kat:7 06400 Altındağ/Ankara
Tel : 0 (312) 230 11 39-42 | Fax : 0 (312) 230 11 45
buromemursen@buromemursen.org.tr | www.buromemursen.org.tr

2015 © Büro Memur-Sen Resmi Web Sitesi Her Hakkı Saklıdır.
Analiz Ajans